Výsledky v roce 2007 - 50 km

Stahujte výsledky maratonu 2007 ve formátu XLS (načíst např. v Excelu).

Všechny kategorie, trasa: 50 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start.číslo Závodník Ročník Kat Klub Km Celk. čas Rychlost
1 1 103 Špiler Stanislav 1981 M1 TROB 50 1:42:56 29,15
2 2 99 Valigura Martin 1973 M1 CK Morava 50 1:48:37 27,62
2 2 106 Hradil Jiří 1986 M1 MTBO Tram Zlín 50 1:48:37 27,62
1 4 98 Stuchlík Petr 1965 M2 STALAK Rychnov nad Kněžnou 50 1:48:43 27,59
4 5 92 Schlegel Jan 1973 M1 MTB Manitou Chrudim 50 1:49:13 27,47
4 5 97 Pražák Kamil 1974 M1 Devoss Rychnov nad Kněžnou 50 1:49:13 27,47
6 7 95 Luňáček Roman 1976 M1 TišnovBikers 50 1:49:14 27,46
7 8 134 Voleský Josef 1979 M1 CC Choceň 50 1:50:45 27,09
8 9 142 Pohl Tomáš 1973 M1 PBV MTB Team Brno 50 1:50:47 27,08
9 10 170 Dvořák Dušan 1976 M1   50 1:51:35 26,89
10 11 102 Pátek Jan 1982 M1 TROB 50 1:52:10 26,75
1 12 171 Turek Daniel 1993 J CK Duha Fořt 50 1:52:39 26,63
2 13 184 Novotný Radek 1988 J   50 1:52:41 26,62
1 14 152 Rašovský Jiří 1956 M3   50 1:55:28 25,98
2 15 132 Klíma Zdeněk 1955 M3 EKOL TEAM Brno 50 1:55:49 25,90
11 16 96 Lorenc Martin 1973 M1 DEVOSS Rychnov nad Kněžnou 50 1:56:06 25,84
2 17 82 Kratochvíl Zdeněk 1966 M2 RWE 50 1:56:13 25,81
3 18 9 Pavlík Miroslav 1965 M2   50 1:56:30 25,75
3 19 151 Déduch Michal 1989 J Miko Cycles 50 1:56:44 25,70
4 20 124 Orság Ondřej 1991 J   50 1:56:48 25,68
12 21 164 Wolf ml. Jiří 1986 M1 Cyklosport Stratílek Litomyšl 50 1:57:06 25,62
4 22 137 Petřek Libor 1962 M2 Valaští Bajkeři - SUPERIOR 50 1:58:47 25,26
5 23 169 Kuběnka Radek 1967 M2 SKP DUHA FORT Lanškroun 50 2:01:40 24,66
13 24 160 Pávek Jiří 1969 M1   50 2:01:47 24,63
5 25 138 Petřek Marcel 1991 J Valaští Bajkeři - SUPERIOR 50 2:01:55 24,61
14 26 21 Vanta Petr 1982 M1   50 2:02:48 24,43
6 27 203 König Leopold 1964 M2   50 2:03:01 24,39
15 28 172 Vágner Michal 1977 M1   50 2:03:02 24,38
7 29 141 Sláma Richard 1962 M2 PBV MTB Team Brno 50 2:03:16 24,34
8 30 125 Orság Petr 1959 M2   50 2:03:29 24,29
16 31 101 Barták Radim 1980 M1 TROB 50 2:03:34 24,28
1 32 47 Schneiderová Bedřiška 1965 Ž2 Ano čerti CK Kunčina 50 2:05:00 24,00
9 33 84 Klein Antonín 1960 M2 MTB Červená Voda 50 2:05:01 24,00
6 34 48 Schneider Ondřej 1990 J   50 2:07:07 23,60
7 35 70 Stebel Jakub 1991 J Beskyd Bike 50 2:07:17 23,57
10 36 146 Konvalinka Josef 1966 M2 Bike 04 50 2:07:21 23,56
1 37 127 Krejčová Magda 1980 Ž1   50 2:07:49 23,47
17 38 104 Belák Michal 1981 M1 TišnovBikers 50 2:08:11 23,40
11 39 83 Kučera Petr 1965 M2 Olšany MTB 50 2:08:55 23,27
18 40 150 Déduch Alexander 1985 M1 Miko Cycles 50 2:09:31 23,16
19 41 131 Coufal Rostislav 1975 M1   50 2:09:43 23,13
12 42 185 Trkal Jaroslav 1964 M2 sk us choceň 50 2:09:48 23,11
20 42 128 Janek Petr 1969 M1   50 2:09:48 23,11
3 44 116 Alexander Vladimír 1950 M3   50 2:10:06 23,06
21 45 189 Přidal Tomáš 1976 M1   50 2:10:33 22,98
13 46 121 Tempír Miroslav 1961 M2 Maxidek 50 2:13:15 22,51
22 47 178 Špinka Michal 1976 M1   50 2:13:43 22,44
23 48 159 Tutsch Václav 1969 M1 Allcora 50 2:13:45 22,43
4 49 179 Pustina František 1956 M3 Ano čerti CK Kunčina 50 2:14:06 22,37
24 50 109 Konečný Vladimír 1973 M1   50 2:14:32 22,30
1 50 120 Heger Kurt 1946 M4 Maxidek 50 2:14:32 22,30
5 52 26 Ošlejšek Jiří 1957 M3 Hedva 50 2:14:33 22,30
25 53 177 Legát Pavel 1969 M1   50 2:14:34 22,29
14 54 136 Rolenc Stanislav 1966 M2   50 2:15:40 22,11
15 55 147 Škoda Milan 1958 M2   50 2:15:58 22,06
16 56 40 Fric František 1959 M2 RWE 50 2:20:36 21,34
2 57 88 Ochmannová Lenka 1988 Ž1 scania Apach Kolín 50 2:21:05 21,26
26 58 28 Hárych Jiří 1969 M1   50 2:21:22 21,22
6 59 27 Sopoušek Kamil 1955 M3   50 2:24:02 20,83
8 60 168 Kuběnka Jan 1994 J SKP DUHA FORT Lanškroun 50 2:24:05 20,82
17 61 135 Žáček Mojmír 1958 M2 Toner 50 2:24:12 20,80
2 62 50 Moravcová Věra 1955 Ž2 Ano čerti CK Kunčina 50 2:26:01 20,55
27 62 74 Poledna Michal 1973 M1   50 2:26:01 20,55
3 64 196 Vojtková Marie 1961 Ž2   50 2:26:02 20,54
4 65 197 Votřelová Růžena 1958 Ž2 Ano čerti CK Kunčina 50 2:26:38 20,46
3 66 4 Frišová Kateřina 1979 Ž1 Ano čerti CK Kunčina 50 2:27:01 20,41
7 67 154 Jůza František 1954 M3 RWE 50 2:27:02 20,40
28 68 87 Kolátor František 1970 M1 RWE 50 2:29:49 20,02
9 69 31 Štěpánek Petr 1991 J   50 2:30:02 20,00
18 70 81 Blažek Lubomír 1962 M2 RWE 50 2:31:09 19,85
19 71 126 Nerušil Robert 1962 M2   50 2:31:42 19,78
29 72 86 Kaller Vítězslav 1986 M1   50 2:32:05 19,73
8 73 16 Janeček Milan 1957 M3 Hoja kolo 50 2:33:43 19,52
8 73 17 Janeček Miroslav 1951 M3 Hoja kolo 50 2:33:43 19,52
4 75 199 Mizerová Olga 1982 Ž1 Cyklosport Dvořák 50 2:35:07 19,34
30 75 57 Kačírek Pavel 1970 M1 RWE 50 2:35:07 19,34
10 77 112 Sedlák Jiří 1952 M3 RK Blansko 50 2:35:17 19,32
5 78 166 Kassaiová Martina 1980 Ž1 Cyklokassai Boskovice 50 2:35:55 19,24
11 79 22 Škadra Štefan 1956 M3   50 2:36:29 19,17
2 80 10 Štěpánek Antonín 1945 M4   50 2:38:52 18,88
3 81 25 Kubín Jan 1946 M4   50 2:42:41 18,44
31 82 149 Soják Martin 1972 M1 RWE 50 2:42:52 18,42
32 83 77 Kindl Michal 1978 M1 Jahoda team 50 2:44:26 18,24
6 84 123 Karafiátová Svatava 1973 Ž1   50 2:44:44 18,21
7 85 194 Šichanová Barbora 1984 Ž1 SpinBike Team UNO 50 2:45:10 18,16
33 86 193 Mikulenka Petr 1982 M1 SpinBike Team UNO 50 2:45:12 18,16
4 87 107 Gottfried Jan 1946 M4 sk UP olomouc 50 2:45:23 18,14
12 88 155 Minařík Vlastimil 1957 M3 RWE 50 2:45:47 18,10
5 89 41 Ondra Josef 1946 M4   50 2:48:25 17,81
34 90 173 Lžičař František 1981 M1   50 2:48:58 17,75
35 91 45 Soukal Roman 1975 M1   50 2:50:49 17,56
20 92 162 Kopetzký Zdeněk 1967 M2 Ano čerti CK Kunčina 50 2:50:58 17,55
8 93 158 Kocmanová Petra 1978 Ž1   50 2:52:51 17,36
9 94 198 Olivová Eva 1971 Ž1   50 2:55:33 17,09
36 95 180 Onderka Tomáš 1976 M1   50 2:55:41 17,08
36 95 181 Hofman Josef 1981 M1   50 2:55:41 17,08
22 97 53 Zamrazil Petr 1966 M2 RWE 50 2:58:00 16,85
10 98 78 Čechová Jiřina 1978 Ž1 RWE 50 3:00:50 16,59
13 99 201 Bačík Milan 1954 M3   50 3:01:33 16,52
14 100 12 Matoušek František 1948 M3   50 3:02:39 16,42
23 101 182 Stadtbauer Petr 1962 M2   50 3:02:47 16,41
38 102 52 Lomoz Jan 1980 M1 RWE 50 3:05:20 16,19
5 103 38 Bendová Jarmila 1958 Ž2 RWE 50 3:21:41 14,87
24 104 148 Déduch Alexander 1961 M2 RWE 50 3:24:26 14,67
39 105 140 Kohout Tomáš 1970 M1 Sporton Šumperk 50 3:31:00 14,22
11 106 13 Rolencová Dita 1969 Ž1   50 3:33:49 14,03
40 107 73 Jahoda Aleš 1971 M1   50 3:55:18 12,75
25 108 54 Beránek Josef 1958 M2 RWE 50 4:20:26 11,52
6 109 44 Hrachovcová Eva 1962 Ž2 RWE 50 4:33:21 10,97
7 110 80 Albrechtová Milada 1955 Ž2 RWE 50 4:34:37 10,92
26 111 62 Bartoš Pavel 1963 M2 RWE 50 5:10:13 9,67
8 111 63 Brejchová Zdeňka 1957 Ž2 RWE 50 5:10:13 9,67

Copyright © 1995 - 2022 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: