Výsledky v roce 2010 - 50 km

Trasa: 50 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start. číslo Závodník Ročník Kat. Obec Klub Km Celk. čas Prům. rychlost
1 1 178 Polman Daniel 1979 M1 Nová Paka TEAM DURATEC 50 01:56:54 25,66
1 2 217 Spurný Jiří 1991 J Olomouc KOLA Kaňkovský 50 01:56:59 25,64
2 3 171 Novák Petr 1987 M1   4ever Cyklobulis 50 01:57:11 25,60
3 4 170 Pospíšilík Martin 1987 M1   4ever Cyklobulis 50 01:59:03 25,20
2 5 160 Konečný František 1991 J   CK Ghost-moje kolo.cz 50 02:01:41 24,65
3 6 184 Orság Ondřej 1991 J Paseka SPORTSERVIS PASEKA 50 02:02:24 24,51
4 7 196 Šmíd Tomáš 1985 M1 Kuřim TišnovBikers 50 02:02:30 24,49
1 8 214 Dejmanovič Michal 1960 M3   Redpoint Pearl Izumi 50 02:02:33 24,48
5 9 212 Tichý Tomáš 1984 M1 Hronov I-TRENINK.COM 50 02:04:00 24,19
6 10 197 Špak Michal 1985 M1 Doloplazy Bike Team Kola Kaňkovský 50 02:07:14 23,58
7 11 219 Šustr Jiří 1980 M1     50 02:10:41 22,96
2 12 218 Běhal Jiří 1957 M3 Olomouc KOLA Kaňkovský 50 02:10:43 22,95
1 13 245 Krejčí Václav 1965 M2 Jihlava RWE 50 02:10:44 22,95
4 14 206 Hemelík Patrik 1994 J   Rock Machine 50 02:10:45 22,94
8 15 210 Adamec Petr 1975 M1   CC Choceň 50 02:10:48 22,94
9 16 154 Bílý Petr 1979 M1 Horní Heřmanice Proxima Team 50 02:10:52 22,92
10 17 192 Mihulka Petr 1981 M1 Polička F-BIKE KLUB SÁDEK 50 02:10:56 22,91
5 18 152 Mauer Marek 1992 J   CK MTBM Hlinsko 50 02:10:57 22,91
3 19 213 Slabý Jiří 1956 M3   Redpoint Pearl Izumi 50 02:12:35 22,63
11 20 188 Vanta Petr 1982 M1 Říčany u Prahy Hedva Praha 50 02:13:01 22,55
6 21 159 Sedláček Michal 1991 J Moravská Třebová   50 02:13:04 22,55
12 22 157 Voleský Josef 1979 M1 Choceň CC Choceň 50 02:14:51 22,25
2 23 173 Nádvorník Zdeněk 1962 M2 Čechovice MAPEI Cyklo Kaňkovský 50 02:14:53 22,24
1 23 174 Bublová Ilona 1977 Ž1 Cyklomax   50 02:14:53 22,24
3 25 167 Ovad Roman 1963 M2 Holštejn   50 02:15:14 22,18
13 26 193 Fliedr Tomáš 1976 M1 Sádek u Poličky F-BIKE KLUB SÁDEK 50 02:16:22 22,00
14 27 241 Růžička Michal 1976 M1 Moravská Třebová   50 02:16:26 21,99
4 28 243 Pavlík Miroslav 1965 M2     50 02:16:27 21,99
4 29 185 Orság Petr 1959 M3 Paseka SPORTSERVIS PASEKA 50 02:16:28 21,98
5 30 164 Váňa Pavel 1964 M2     50 02:16:30 21,98
2 31 161 Macíková Lucie 1984 Ž1   CK Ghost-moje kolo.cz 50 02:16:36 21,96
15 32 215 Nárožný Jakub 1989 M1 Březina Merida Biking Team 50 02:16:40 21,95
16 33 194 Fliedr Jiří 1980 M1 Sádek u Poličky F-BIKE KLUB SÁDEK 50 02:21:01 21,27
6 33 207 Kolman Robert 1968 M2   Rock Machine 50 02:21:01 21,27
17 35 169 Zavrtálek Martin 1971 M1 Pardubice   50 02:21:44 21,17
18 36 181 Soják Martin 1972 M1 Troubky RWE 50 02:22:08 21,11
19 37 216 Jedlinský Petr 1988 M1 Jevíčko :) 50 02:22:35 21,04
5 38 166 Vychodil Lubomír 1957 M3 Litovel Factor bike team 50 02:22:58 20,98
7 39 150 Konvalinka Josef 1966 M2 Mokrá Bike 04 50 02:25:16 20,65
20 40 179 Hubinka Martin 1975 M1 Mohelnice   50 02:25:19 20,64
21 41 203 Zimovčák Lubomír 1978 M1 Olomouc   50 02:25:26 20,63
1 42 187 Jeništa Jiří 187 M4   Mercury 50 02:25:46 20,58
8 43 228 Rubeš Martin 1969 M2 Brno RWE 50 02:25:56 20,56
9 44 221 Sedláček Petr 1966 M2 Kralice RWE 50 02:26:13 20,52
22 45 155 Knápek Jaroslav 1974 M1 Třebařov XCT.CZ 50 02:26:15 20,51
3 46 199 Krejčová Magda 1980 Ž1 Brno   50 02:26:32 20,47
23 47 198 Lopaur Jiří 1974 M1     50 02:27:48 20,30
24 48 180 Starý Tomáš 1972 M1 Tišnov   50 02:30:23 19,95
25 49 149 Konvalinka Vojtěch 1988 M1 Mokrá Bike 04 50 02:30:44 19,90
26 50 176 Suchánek Petr 1977 M1 Svitavy   50 02:31:21 19,82
1 51 249 Schneiderová Bedřiška 1965 Ž2 Moravská Třebová Ano čerti CK Kunčina 50 02:31:33 19,80
6 52 186 Ošlejšek Jiří 1957 M3 Moravská Třebová Hedva Praha 50 02:33:25 19,55
27 53 211 Maňas Dalibor 1971 M1 Slavkov   50 02:34:38 19,40
7 53 242 Fric František 1959 M3 Veselí nad Lužnicí RWE 50 02:34:38 19,40
28 55 237 Horák Michal 1975 M1 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 50 02:36:16 19,20
10 55 244 Dokoupil Vladimír 1965 M2 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 50 02:36:16 19,20
29 57 151 Kokeš Jiří 1974 M1     50 02:36:36 19,16
4 58 189 Ošlejšková Iva 1981 Ž1   Hedva Praha 50 02:36:57 19,11
30 59 162 Štancl Vlastimil 1976 M1 Mohelnice   50 02:39:38 18,79
31 60 146 Ježek Jakub 1975 M1 Praha 3 trauma team 50 02:40:01 18,75
5 61 209 Chmelíčková Zuzana 1987 Ž1 Olomouc   50 02:40:29 18,69
32 62 240 Muselík Petr 1975 M1 Moravská Třebová   50 02:41:20 18,60
6 63 205 Skořepová Ladislava 1978 Ž1   Rock Machine 50 02:41:24 18,59
8 64 235 Horák Jaroslav 1958 M3 Brno   50 02:41:40 18,56
7 65 204 Schwaningerová Petra 1982 Ž1   Rock Machine 50 02:42:19 18,48
11 66 202 Juřík Karel 1964 M2     50 02:42:20 18,48
12 67 200 Smrž Martin 1965 M2 Brno HaPe Sport Brno 50 02:44:48 18,20
13 68 163 Bečan Robert 1968 M2 Mohelnice   50 02:48:19 17,82
8 69 183 Karafiátová Svatava 1973 Ž1 Mohelnice   50 02:48:44 17,78
9 70 236 Janeček Milan 1957 M3 Brno Hoja kolo 50 02:51:06 17,53
9 71 175 Scheibová Barbora 1987 Ž1 Polička   50 02:52:11 17,42
10 72 248 Krejčíř Karel 1954 M3 Moravská Třebová   50 02:53:33 17,29
14 73 168 Kotěra Martin 1970 M2 Medlešice   50 02:54:51 17,16
10 74 232 Holečková Jitka 1975 Ž1   RWE 50 02:55:21 17,11
2 75 190 Alexander Vladimír 1950 M4 Lukavice   50 02:56:18 17,02
33 76 172 Pelz Jan 1979 M1 Svitavy   50 02:56:51 16,96
11 77 222 Pustina František 1956 M3 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 02:58:27 16,81
11 78 158 Petrašová Ladislava 1987 Ž1 Osík Cyklo Profi Holice 50 03:00:40 16,61
15 79 246 Hrubý Jiří 1964 M2     50 03:02:03 16,48
12 80 148 Zemánek Jiří 1956 M3 Moravská Třebová   50 03:04:05 16,30
2 81 153 Vojtková Marie 1961 Ž2 Moravská Třebová CK Kösso 50 03:05:34 16,17
34 82 224 Osička Petr 1974 M1   RWE 50 03:11:48 15,64
1 83 156 Rotterová Aneta 1996 ŽJ     50 03:11:50 15,64
35 84 165 Košťál Jiří 1973 M1     50 03:11:53 15,63
13 85 182 Mašín Jaroslav 1958 M3 Moravská Třebová   50 03:14:14 15,45
35 86 234 Selich Martin 1981 M1   RWE 50 03:18:58 15,08
16 87 223 Kopetzký Zdeněk 1967 M2 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 03:20:58 14,93
36 88 239 Štourač Petr 1972 M1 Kunčina   50 03:21:02 14,92
37 88 238 Kroulík Jan 1975 M1     50 03:21:02 14,92
14 90 201 Sedlák Jiří 1952 M3 Blansko RK Blansko 50 03:24:54 14,64
38 91 229 Bartolšic Tomáš 1976 M1 Břeclav RWE 50 03:25:31 14,60
12 91 225 Nováková Jitka 1983 Ž1 Sloup RWE 50 03:25:31 14,60
39 93 145 Kopeček Jan 1987 M1     50 03:32:55 14,09
15 94 231 Mach Alois 1960 M3 Plzeň RWE 50 03:33:37 14,04
16 95 250 Koschata Roland 1955 M3 Moravská Třebová Elektro Koschata 50 03:42:29 13,48
3 96 177 Suchánková Lenka 1968 Ž2 Svitavy   50 03:46:25 13,25
4 97 147 Štěpánek Antonín 1945 M4 Moravská Třebová   50 03:49:47 13,06
17 98 14 Novotný Karel 1969 M2 Dlouhá Loučka Ano čerti CK Kunčina 50 04:07:06 12,14
4 99 191 Zagrapanová Jitka 1958 Ž2   Tufo Team 50 04:09:56 12,00
40 100 144 Fiala Martin 1971 M1 Chrudim   50 04:25:32 11,30
13 101 208 Dosoudilová Barbora 1988 Ž1 Samotišky   50 04:40:09 10,71
5 102 227 Jančeková Blanica 1960 Ž2   RWE 50 05:24:02 9,26
6 102 226 Kaprálová Olga 1962 Ž2   RWE 50 05:24:02 9,26
18 104 233 Bartoš Pavel 1963 M2 Čelákovice RWE 50 05:42:01 8,77
    230 Blažek Lubomír 1962 M2 Brno RWE 50 00:00:00 0,00
    220 Minařík Vlastimil 1957 M3 Jasenice RWE 50 00:00:00 0,00
    154 Bílý Petr 1979 M1 Horní Heřmanice Proxima Team 50 00:00:00 0,00
    195 Kaprál Milan 1960 M3   Ricardo Raccing team Prostějov 50 00:00:00 0,00

Copyright © 1995 - 2022 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: