Výsledky v roce 2008 - 50 km

Trasa: 50 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start.číslo Závodník Ročník Kat. Obec Klub Km Celk. čas Prům. rychlost
1 1 250 Březina Petr 1984 M1 Olomouc KOLA Kaňkovský 50 1:42:07 29,38
2 2 233 Vágner Michal 1977 M1 Česká Třebová   50 1:44:02 28,84
3 3 239 Vidlák Marek 1986 M1 Brno PELL'S TEAM 50 1:44:03 28,83
4 4 257 Tichý Tomáš 1984 M1   IVT Náchod 50 1:44:04 28,83
1 5 211 Fabián Jakub 1991 J Králíky   50 1:48:31 27,65
2 6 215 Orság Ondřej 1991 J Paseka SPORTSERVIS PASEKA 50 1:50:14 27,21
5 7 266 Válek Adam 1984 M1   ON ROAD RACING TEAM 50 1:50:15 27,21
6 8 226 Voleský Josef 1979 M1 Choceň CC Choceň 50 1:50:40 27,11
7 9 222 Musil Štěpán 1988 M1 Písečná u Žamberka TJ Sokol Písečná 50 1:50:45 27,09
3 10 267 Bačovský Marek 1989 J     50 1:51:06 27,00
8 11 279 Mrklovský Miroslav 1972 M1   STALAK Rychnov nad Kněžnou 50 1:51:07 27,00
9 12 216 Konečný Jan 1984 M1 Tršice CYKLO Kaňkovský 50 1:51:46 26,84
1 13 247 Vala Martin 1962 M2 Rýmařov CK Stará Ves 50 1:51:48 26,83
10 14 265 Tejkal Vladimír 1984 M1   ON ROAD RACING TEAM 50 1:53:58 26,32
2 15 251 Krejčí Václav 1965 M2 Jihlava RWE 50 1:54:17 26,25
4 16 217 Spurný Jiří 1991 J   KOLA Kaňkovský 50 1:55:05 26,07
3 17 213 Orság Petr 1959 M2 Paseka SPORTSERVIS PASEKA 50 1:59:39 25,07
4 18 254 Cajthaml Jiří 1960 M2 Vikýřovice Dekhome 50 1:59:42 25,06
1 19 275 Klíma Zdeněk 1955 M3 Brno EKOL TEAM Brno 50 1:59:53 25,02
11 20 242 Březina Martin 1982 M1 Olomouc   50 2:03:11 24,35
12 21 249 Šalmík Pavel 1972 M1 Rýmařov TK Duko Rýmařov 50 2:03:14 24,34
5 22 231 Maixner Jaroslav 1966 M2 Lanškroun   50 2:04:05 24,18
6 23 200 Kratochvíl Zdeněk 1966 M2 Brno RWE 50 2:04:08 24,17
7 24 268 Hajn Daniel 1967 M2 Choceň SKOL Choceň 50 2:04:09 24,16
2 25 224 Škoda Milan 1958 M3 Babice u Rosic   50 2:04:24 24,12
5 26 269 Markos Tanas 1993 J Zlaté Hory Biketeam Zlaté Hory 50 2:04:30 24,10
8 27 232 Vaňous Bohuslav 1963 M2 Jablonné nad Orlicí   50 2:04:31 24,09
6 28 259 Komínek Jiří 1994 J Litomyšl   50 2:05:31 23,90
13 29 271 Coufal Rostislav 1975 M1 Dolní Studénky   50 2:06:54 23,64
9 30 246 Kučera Petr 1965 M2 Olšany Olšany MTB 50 2:07:40 23,50
14 31 194 Tvarůžek Zdeněk 1977 M1 Vyškov   50 2:07:58 23,44
15 32 198 Třasák Lukáš 1985 M1 Ostřetín V6 Bike Freaks Holice 50 2:08:05 23,42
3 33 240 Vidlák Lubomír 1957 M3 Brno PELL'S TEAM 50 2:08:26 23,36
4 34 285 Ošlejšek Jiří 1957 M3 Moravská Třebová Hedva 50 2:08:28 23,35
10 35 272 Štěpánek Miloslav 1962 M2 Žďár nad Sázavou   50 2:08:30 23,35
7 36 220 Kuběnka Jan 1994 J Lanškroun SKP DUHA FORT Lanškroun 50 2:08:57 23,26
16 37 284 Onderka Tomáš 1976 M1 Moravská Třebová   50 2:08:59 23,26
5 38 234 Zemánek Jiří 1956 M3 Moravská Třebová   50 2:09:15 23,21
17 39 221 Vorba Tomáš 1972 M1     50 2:09:50 23,11
11 40 203 Sedláček Petr 1966 M2 Kralice RWE 50 2:10:04 23,07
18 41 286 Klímek Ondřej 1979 M1 Kopřivnice   50 2:10:05 23,06
12 42 223 Musil Petr 1960 M2 Písečná u Žamberka Písečná u Žamberka 50 2:10:06 23,06
19 43 212 Klimakovský Milan 1986 M1 Horní Dobrouč   50 2:10:07 23,06
13 44 202 Rolenc Stanislav 1966 M2 Svitavy   50 2:11:37 22,79
8 45 195 Nedoma Lukáš 1992 J Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 2:14:36 22,29
20 46 270 Kašpar Petr 1975 M1 Zlaté Hory Biketeam Zlaté Hory 50 2:15:59 22,06
21 47 281 Soukal Roman 1975 M1 Moravská Třebová   50 2:16:44 21,94
14 48 256 Felkl Luděk 1960 M2 Šumperk Dekhome Cannondale 50 2:17:11 21,87
1 49 255 Heger Kurt 1946 M4 Mohelnice Maxidek 50 2:17:51 21,76
22 50 296 Maňas Dalibor 1971 M1 Slavkov GIGA SPORT 50 2:17:51 21,76
1 51 289 Schneiderová Bedřiška 1965 Ž2 Moravská Třebová Ano čerti CK Kunčina 50 2:18:42 21,63
15 52 209 Fric František 1959 M2 Veselí nad Lužnicí RWE 50 2:19:56 21,44
6 53 201 Alexander Vladimír 1950 M3 Lukavice   50 2:20:04 21,42
23 54 241 Strašil Lukáš 1987 M1 Brno   50 2:21:13 21,24
16 55 229 Jelínek Aleš 1967 M2 Brno   50 2:21:18 21,23
24 56 225 Soják Martin 1972 M1 Troubky RWE 50 2:21:26 21,21
25 57 260 Kaller Vítězslav 1986 M1 Litovel   50 2:22:07 21,11
26 58 244 Zachoval Tomáš 1980 M1 Bořitov   50 2:24:05 20,82
17 59 237 Podhorný Libor 1968 M2 Moravská Třebová   50 2:24:08 20,81
1 60 214 Karafiátová Svatava 1973 Ž1 Mohelnice   50 2:24:10 20,81
27 61 193 Nečas Dušan 1977 M1 Vyškov   50 2:24:41 20,73
9 62 230 König Gabriel 1994 J Moravská Třebová   50 2:25:05 20,68
7 63 288 Veřmířovský Jiří 1954 M3   RWE 50 2:25:11 20,66
28 64 290 Hárych Jiří 1969 M1 Koclířov   50 2:25:22 20,64
29 65 228 Cremaschini Gianprimo 1979 M1 Olomouc   50 2:25:45 20,58
18 66 227 Nykodým Josef 1966 M2 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 2:25:46 20,58
2 67 191 Vojtková Marie 1961 Ž2 Moravská Třebová CK Kösso 50 2:25:47 20,58
19 68 245 Kopa Miroslv 1965 M2 Leština   50 2:26:16 20,51
20 69 219 Zamrazil Petr 1966 M2 Praha RWE 50 2:30:14 19,97
21 70 282 Mach Alois 1960 M2   RWE 50 2:31:00 19,87
30 71 287 Kačírek Pavel 1970 M1 Šenov u Nového Jičína RWE 50 2:31:07 19,85
31 72 299 Mlčoch David 1984 M1 Linhartice   50 2:31:26 19,81
2 73 298 Frišová Kateřina 1979 Ž1 Rudoltice Ano čerti CK Kunčina 50 2:32:42 19,65
10 74 196 Kalina David 1990 J Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 2:32:42 19,65
8 75 253 Sedlák Jiří 1952 M3 Blansko RK Blansko 50 2:32:46 19,64
32 76 294 Krikl Pavel 1979 M1 Jaroměřice   50 2:36:11 19,21
22 77 264 Juříček Zdeněk 1960 M2 Bruntál   50 2:36:14 19,20
9 78 300 Koschata Roland 1955 M3 Moravská Třebová Elektro Koschata 50 2:36:34 19,16
10 79 206 Sázavský Jaroslav 1953 M3   RWE 50 2:37:09 19,09
3 80 197 Truhlářová Kateřina 1974 Ž1 Moravská Třebová Spinning centrum Káča 50 2:38:08 18,97
3 81 297 Muselíková Hana 1977 Ž1     50 2:38:08 18,97
23 82 210 Kopetzký Zdeněk 1967 M2 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 2:38:54 18,88
24 83 238 Nerušil Robert 1962 M2 Uničov   50 2:39:12 18,84
25 84 262 Juříček Pavel 1965 M2 Bruntál   50 2:40:00 18,75
11 85 248 Žouželka Jaroslav 1950 M3     50 2:41:57 18,52
26 86 261 Blažek Lubomír 1962 M2 Brno RWE 50 2:42:50 18,42
12 87 204 Minařík Vlastimil 1957 M3 Jasenice RWE 50 2:43:17 18,37
2 88 293 Štěpánek Antonín 1945 M4 Moravská Třebová   50 2:45:21 18,14
13 89 235 Šrámek Karel 1949 M3 Polička hadi-polička 50 2:46:27 18,02
5 90 199 Petrašová Ladislava 1987 Ž1 Osík TJ Sokol Osík 50 2:49:00 17,75
6 91 273 Havlíčková Tereza 1982 Ž1 Žďár nad Sázavou SK Sport centrum K2 50 2:54:42 17,17
33 92 274 Kusý Pavel 1973 M1 Žďár nad Sázavou SK Sport centrum K2 50 2:54:43 17,17
34 93 218 Štěpánek Zbyněk 1977 M1 Tršice DEKHOME Cannondale 50 3:03:54 16,31
27 94 263 Beránek Petr 1964 M2 Petřvald   50 3:03:56 16,31
3 95 192 Matoušek František 1948 M4 Moravská Třebová   50 3:04:00 16,30
28 96 295 Hlavička Radim 1965 M2 Černá Hora   50 3:09:20 15,85
29 97 207 Brodský Vladimír 1968 M2   RWE 50 3:21:40 14,88
7 98 205 Paulová Klára 1974 Ž1   RWE 50 3:21:40 14,88
35 99 280 Fiala Martin 1971 M1 Chrudim   50 3:24:45 14,65
8 100 283 Rolencová Dita 1969 Ž1 Moravská Třebová   50 3:40:55 13,58
0 0 208 Zámečník Karel 1970 M1   PELL'S HARD BIKERS 50 0:00:00 0,00
0 0 243 Klein Antonín 1960 M2 Červená Voda MTB Červená Voda 50 0:00:00 0,00
0 0 292 Zbořil Tomáš 1969 M1 Brno Slušnej oddíl 50 0:00:00 0,00
0 0 291 Zbořilová Zlatka 1970 Ž1 Brno Slušnej oddíl 50 0:00:00 0,00
0 0 189 Táborský Roman 1970 M1 Chrudim   50 0:00:00 0,00
0 0 278 Krause David 1990 J Praha 13 Cykloservis Petr 50 0:00:00 0,00
0 0 190 Filo Martin 1976 M1 Pardubice   50 0:00:00 0,00
0 0 277 Šilar Michal 1985 M1   KOLA Kaňkovský 50 0:00:00 0,00
0 0 276 Zlámal Josef 276 M4   KOLA Kaňkovský 50 0:00:00 0,00

Copyright © 1995 - 2022 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: