Výsledky v roce 2010 - 80 km

Trasa: 80 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start. číslo Závodník Ročník Kat. Obec Klub Km Celk. čas Prům. rychlost
1 1 37 Horák Martin 1977 M1   Cyklomax 80 03:00:08 26,65
2 2 21 Němec Luboš 1976 M1 Chotěboř   80 03:11:22 25,08
3 3 44 Pilčík Adam 1984 M1   CK Ghost-moje kolo.cz 80 03:12:08 24,98
4 4 38 Rozvoda Jiří 1980 M1 Říčany u Prahy   80 03:15:36 24,54
5 5 28 Haitl František 1984 M1   PELL'S TEAM 80 03:17:44 24,28
6 6 30 Plánička Robert 1976 M1 Zábřeh   80 03:17:45 24,27
7 7 43 Němčík Martin 1976 M1 Moravská Třebová   80 03:23:39 23,57
1 7 20 Čada Tomáš 1964 M2   Redpoint Pearl Izumi 80 03:23:39 23,57
8 9 47 Rotter Michal 1971 M1 Třebařov CK Slovan M. Třebová 80 03:23:51 23,55
9 10 29 Bartoš Martin 1979 M1 Mohelnice Bike Sport Team Mohelnice 80 03:28:34 23,01
2 11 19 Pocsai Šándor 1970 M2 Moravská Třebová Ano čerti CK Kunčina 80 03:33:54 22,44
3 12 36 Doležel Josef 1963 M2 Moravská Třebová Abner 80 03:34:07 22,42
1 13 31 Orner Zdeněk 1956 M3 Zlín CK Zlín 80 03:40:19 21,79
2 14 25 Klíma Zdeněk 1955 M3 Brno EKOL TEAM Brno 80 03:41:45 21,65
10 15 41 Březina Jiří 1972 M1 Rajhrad Acer bike team 80 03:45:42 21,27
11 16 45 Třasák Lukáš 1985 M1 Ostřetín CYKLOPROFI HOLICE 80 03:45:44 21,26
12 17 27 Jorda Radek 1983 M1 Olomouc Bike Team Kola Kaňkovský 80 03:47:50 21,07
13 18 7 Kadidlo Jiří 1972 M1 Moravská Třebová   80 03:49:04 20,95
14 19 26 Čeladník Michal 1986 M1   Auto Volvo Hasr 80 03:51:14 20,76
15 20 2 Sedláček Tomáš 1971 M1 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 80 03:51:46 20,71
16 21 16 Vocetka Petr 1978 M1 Čelákovice RWE 80 03:56:29 20,30
4 22 11 Štěpař Petr 1964 M2 Moravská Třebová Ano čerti CK Kunčina 80 03:57:02 20,25
17 23 48 Chlup Jiří 1974 M1 Staré Město   80 04:05:23 19,56
17 23 12 Trunečka Jan 1987 M1 Moravská Třebová   80 04:05:23 19,56
5 25 13 Rakus Jaroslav 1964 M2 Šlapanice Hoja kolo 80 04:06:53 19,44
19 26 8 Soukal Roman 1975 M1 Moravská Třebová PENZION V PODZÁMČÍ 80 04:09:20 19,25
6 27 3 Antl Karel 1962 M2   Ano čerti CK Kunčina 80 04:09:52 19,21
7 28 17 Kratochvíl Zdeněk 1966 M2 Brno RWE 80 04:11:28 19,09
8 29 15 Farský Ladislav 1961 M2 Praha RWE 80 04:25:24 18,09
1 29 22 Bartoňová Soňa 1971 Ž1 Brno HaPe sport Brno 80 04:25:24 18,09
9 31 42 Nykodým Josef 1966 M2 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 80 04:29:13 17,83
20 32 40 Vorba Tomáš 1972 M1     80 04:39:22 17,18
10 33 34 Benda Lubor 1963 M2     80 04:41:24 17,06
1 34 18 Podsedníček Rudolf 1943 M4   Bike RPO Ml.Boleslav 80 04:42:56 16,97
11 35 4 Richter Roman 1968 M2 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 80 04:44:12 16,89
12 36 49 Pařízek Pavel 1969 M2     80 04:50:45 16,51
3 37 46 Petraš Stanislav 1951 M3 Osík 200 Cyklo Profi Holice 80 05:02:14 15,88
4 38 24 Lopaur Lubomír 1956 M3 Svitavy EKOL TEAM Brno 80 05:03:15 15,83
21 39 9 Koutný Milan 1974 M1 Moravská Třebová   80 05:11:26 15,41
13 40 32 Mlčoch Josef 1961 M2 Měrotín Skala 2010 80 05:19:35 15,02
14 41 1 Susa Jiří 1967 M2 Praha 5 1.CK Dolni Brezany 80 05:41:58 14,04
22 41 33 Trnka Hynek 1972 M1 Brno 1.CK Bilovice u Brna 80 05:41:58 14,04
    10 Štěpánek Petr 1967 M2 Moravská Třebová   80 00:00:00 0,00
    23 Mazel Petr 1963 M2 Křenovice VEUS Vyškov 80 00:00:00 0,00
    6 Orálek Dušan 1974 M1 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 80 00:00:00 0,00
    5 Vojta Jan 1962 M2 Moravská Třebová   80 00:00:00 0,00
    35 Pour Petr 1986 M1 Hradec Králové Factor Bike Team 80 00:00:00 0,00
    39 Moravčík Zdeněk 1962 M2   Orbea ČR 80 00:00:00 0,00

Copyright © 1995 - 2022 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: