Výsledky v roce 2007 - 80 km

Stahujte výsledky maratonu 2007 ve formátu XLS (načíst např. v Excelu).

Všechny kategorie, trasa: 80 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start.číslo Závodník Ročník Kat Klub Km Celk. čas Rychlost
1 1 36 Orálek Dušan 1974 M1 Fořt 80 3:25:10 23,40
2 2 113 Pocsai Sandor 1970 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 3:25:16 23,38
1 3 145 Šťasta Libor 1966 M2 Bike 04 80 3:27:51 23,09
3 4 108 Cigler Jakub 1984 M1 Bike 2000 80 3:30:31 22,80
2 5 183 Doležel Josef 1963 M2 Abner 80 3:30:55 22,76
4 6 94 Cvrkal Tomáš 1978 M1 TišnovBikers 80 3:37:43 22,05
5 7 32 Kadidlo Jiří 1972 M1   80 3:38:16 21,99
5 7 161 Roubíček Lukáš 1971 M1 RWE 80 3:38:16 21,99
7 9 19 Rotter Michal 1971 M1   80 3:39:35 21,86
3 10 69 Krejčí Václav 1965 M2 RWE 80 3:41:12 21,70
4 11 202 Prudil Jiří 1961 M2 Mobilservis-autoslužby Svitavy 80 3:49:10 20,95
5 12 122 Cajthaml Jiří 1960 M2 Maxidek 80 3:51:48 20,71
8 13 61 Nosál Pavel 1976 M1 Bikers Mihelnice 80 3:52:34 20,64
9 14 2 Sedlák Jiří 1979 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 3:52:47 20,62
6 15 46 Schneider Luděk 1961 M2 Ano čerti CK Kunčina 80 3:53:53 20,52
10 16 200 Růžička Michal 1976 M1   80 3:55:16 20,40
11 17 93 Hotař Jiří 1973 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 4:00:16 19,98
12 18 18 Mikšánek Dušan 1973 M1   80 4:00:18 19,98
7 19 187 Smejkal Viktor 1963 M2   80 4:03:56 19,68
8 20 167 Horký Petr 1965 M2   80 4:05:36 19,54
13 21 188 Polák Tomáš 1972 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 4:05:40 19,54
1 22 51 Budig Norbert 1955 M3 CK Slovan Moravská Třebová 80 4:13:56 18,90
1 22 35 Durák Lubomír 1954 M3   80 4:13:56 18,90
1 24 143 Bušková Leona 1972 Ž1 PELZsport Svitavy 80 4:16:47 18,69
1 25 115 Němec Tomáš 1947 M4 AutoCombi Team Kutná Hora 80 4:18:18 18,58
14 26 110 Mazák Lukáš 1986 M1 sk piranha bike šumperk 80 4:18:55 18,54
14 26 75 Závodník Petr 1983 M1   80 4:18:55 18,54
3 28 49 Steklý Josef 1955 M3 Ano čerti CK Kunčina 80 4:20:09 18,45
16 29 24 Ježek Jakub 1975 M1 trauma team 80 4:20:15 18,44
17 30 23 Man Jan 1974 M1   80 4:20:44 18,41
18 31 91 Chlup Jiří 1974 M1   80 4:20:50 18,40
4 32 71 Bažant Zdeněk 1953 M3   80 4:25:11 18,10
19 33 130 Kysilko Filip 1985 M1   80 4:26:10 18,03
20 34 153 Muselík Petr 1975 M1   80 4:26:50 17,99
21 35 20 Rozvoda Jiří 1980 M1   80 4:28:06 17,90
9 36 15 Rakus Jaroslav 1964 M2 Hoja kolo 80 4:31:08 17,70
10 37 39 Hanák Jaroslav 1959 M2   80 4:31:58 17,65
11 38 37 Farský Ladislav 1961 M2 RWE 80 4:32:14 17,63
5 39 176 Zemánek Jiří 1956 M3   80 4:37:04 17,32
5 39 191 Messner Jiří 1951 M3 Abner 80 4:37:04 17,32
5 39 133 Lopaur Lubomír 1956 M3   80 4:37:04 17,32
22 42 79 Vocetka Petr 1978 M1 RWE 80 4:37:40 17,29
23 43 58 Novotný Karel 1969 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 4:39:45 17,16
12 44 85 Doležal Rudolf 1963 M2 MTB CK Morava 80 4:40:18 17,12
2 45 100 Kubašta Zdeněk 1947 M4 Elektro Kubašta 80 4:40:48 17,09
8 46 139 Pánek Jan 1957 M3   80 4:43:32 16,93
13 47 192 Vojta Jan 1962 M2   80 4:45:02 16,84
24 48 42 Vlach Michal 1977 M1 RWE 80 4:47:01 16,72
25 49 14 Krejčíř Michal 1977 M1 Hoja kolo 80 4:52:03 16,44
26 50 67 Vohradský Václav 1973 M1 RWE 80 4:52:38 16,40
14 51 60 Hirt Vladislav 1963 M2   80 4:53:11 16,37
1 52 6 Nedoma Lukáš 1992 J Ano čerti CK Kunčina 80 4:54:34 16,30
2 53 5 Kalina David 1990 J Ano čerti CK Kunčina 80 4:54:35 16,29
15 54 129 Juřík Kamil 1967 M2   80 4:54:51 16,28
2 55 175 Gieselová Pavlína 1973 Ž1 Cykloklub Morava 80 4:54:54 16,28
27 56 1 Honzírek Leoš 1971 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 4:56:22 16,20
16 57 30 Štěpánek Petr 1967 M2   80 4:58:36 16,08
17 58 68 Dokoupil Vladimír 1965 M2 CK Slovan Moravská Třebová 80 5:03:49 15,80
3 59 90 Janiš Petr 1943 M4 MTB Jeseník 80 5:04:20 15,77
28 60 163 Richter Roman 1968 M1 Ano čerti CK Kunčina 80 5:08:03 15,58
9 61 174 Šustr Josef 1955 M3 Cyklosport Dvořák 80 5:15:43 15,20
18 62 190 Kolář Jiří 1958 M2   80 5:15:47 15,20
29 63 114 Pelz Jan 1979 M1   80 5:17:25 15,12
30 64 29 Burda Tomáš 1973 M1 Abner 80 5:25:20 14,75
10 65 33 Němčík Vítězslav 1955 M3   80 5:34:55 14,33
31 65 118 Šmerda Pavel 1973 M1 RWE 80 5:34:55 14,33
19 65 119 Vydra Ivan 1961 M2 RWE 80 5:34:55 14,33
11 68 7 Koschata Roland 1955 M3 Elektro Koschata 80 6:02:09 13,25
20 69 65 Kočí Michal 1964 M2 RWE 80 6:09:38 12,99
1 69 64 Černá Jaroslava 1962 Ž2 RWE 80 6:09:38 12,99
1 69 66 Součková Helena 1962 Ž2 RWE 80 6:09:38 12,99
32 69 117 Bartolšic Tomáš 1976 M1 RWE 80 6:09:38 12,99
4 73 195 Boháč Petr 1945 M4   80 6:18:00 12,70
9999 9999 55 Hackenschmiedová Bohumila 1956 Ž2 RWE 80 0:00:00 0,00
9999 9999 56 Staněk Petr 1974 M1 RWE 80 0:00:00 0,00

Copyright © 1995 - 2022 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: