Výsledky v roce 2009 - 50 km

Trasa: 50 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start.číslo Závodník Ročník Kat. Obec Klub Km Celk. čas Prům. rychlost
1 1 92 Tichý Tomáš 1984 M1 Hronov IVT Náchod 50 01:58:59 25,21
2 2 152 Orság Ondřej 1991 J Paseka SPORTSERVIS PASEKA 50 01:59:14 25,16
2 3 36 Polman Daniel 1979 M1 Nová Paka TEAM DURATEC 50 02:06:47 23,66
3 4 41 Spurný Jiří 1991 J Olomouc KOLA Kaňkovský 50 02:06:48 23,66
3 5 93 Voleský Josef 1979 M1 Choceň CC Choceň 50 02:06:49 23,66
4 6 105 Semerád Ondřej 1974 M1 Hlinsko SK Prima Polička 50 02:07:22 23,55
5 7 95 Pokorný Lukáš 1984 M1 Choceň   50 02:13:27 22,48
1 8 72 Ovad Roman 1963 M2 Holštejn   50 02:13:52 22,41
6 9 60 Luňák Milan 1985 M1 Hradec Králové Koloobchod.cz 50 02:13:54 22,40
2 10 83 Petřek Libor 1962 M2 Rožnov pod Radhoštěm Valaští Bajkeři 50 02:13:55 22,40
7 11 94 Bříza Jiří 1985 M1 Vjezd u Chocně   50 02:14:17 22,34
8 12 44 Procházka Kamil 1982 M1 Tišnov   50 02:15:00 22,22
3 13 129 Kratochvíl Zdeněk 1966 M2 Brno RWE 50 02:15:01 22,22
1 14 42 Běhal Jiří 1957 M3 Olomouc   50 02:15:02 22,22
4 15 8 Pavlík Michal 1993 J Moravská Třebová SKP DUHA FORT Lanškroun 50 02:19:02 21,58
9 16 53 Novotný Tomáš 1974 M1 Jeseník n/O - Hůrka   50 02:19:03 21,57
10 17 100 Fliedr Tomáš 1976 M1 Sádek u Poličky F-BIKE KLUB SÁDEK 50 02:19:06 21,57
4 18 78 Krejčí Václav 1965 M2 Jihlava RWE 50 02:19:21 21,53
1 19 76 Holubovský Zbyněk 1993 J Hradec Králové   50 02:19:36 21,49
11 20 23 Vanta Petr 1982 M1 Říčany u Prahy   50 02:21:45 21,16
12 21 71 Kulhavý Tomáš 1988 M1 Písečná u Žamberka   50 02:21:58 21,13
13 22 98 Mihulka Petr 1981 M1 Polička F-BIKE KLUB SÁDEK 50 02:23:10 20,95
5 23 77 Jordán Pavel 1965 M2 Dobšice RWE 50 02:24:14 20,80
2 24 109 Kuběnka Jan 1994 J Žichlínek SKP DUHA FORT Lanškroun 50 02:24:39 20,74
14 25 137 Klimakovský Milan 1986 M1 Horní Dobrouč   50 02:24:40 20,74
14 25 99 Fliedr Jiří 1980 M1 Sádek u Poličky F-BIKE KLUB SÁDEK 50 02:24:40 20,74
16 27 123 Ryba Lukáš 1979 M1 Kuřim   50 02:24:53 20,71
17 28 122 Zlámal Tomáš 1979 M1 Olomouc KOLA Kaňkovský 50 02:25:23 20,64
1 28 104 Slováčková Hana 1981 Ž1 Olomouc KOLA Kaňkovský 50 02:25:23 20,64
6 30 149 Konvalinka Josef 1966 M2 Hostěnice Bike 04 50 02:25:37 20,60
18 31 30 Soukal Roman 1975 M1 Moravská Třebová   50 02:27:12 20,38
7 32 58 Hajn Daniel 1967 M2 Choceň HTK - SKOL Choceň 50 02:30:22 19,95
19 33 43 Mika Martin 1972 M1 Olomouc KOLA Kaňkovský 50 02:30:24 19,95
20 34 97 Smolicha David 1978 M1 Nový Malín   50 02:30:51 19,89
21 35 103 Zezula Tomáš 1976 M1 Nový Malín   50 02:30:57 19,87
22 36 139 Trunečka Zbyněk 1975 M1 Zábřeh   50 02:31:15 19,83
2 37 10 Vondráčková Jana 1979 Ž1 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 02:31:19 19,83
1 37 14 Schneiderová Bedřiška 1965 Ž2 Moravská Třebová Ano čerti CK Kunčina 50 02:31:19 19,83
8 39 61 Luňák Milan 1966 M2 Hradec Králové Koloobchod.cz 50 02:31:23 19,82
23 40 116 Soják Martin 1972 M1 Troubky RWE 50 02:31:37 19,79
24 41 107 Jedlinský Petr 1988 M1 Jevíčko :) 50 02:31:47 19,77
25 42 125 Hubinka Martin 1975 M1 Mohelnice   50 02:35:48 19,26
1 43 118 Heger Kurt 1946 M4 Mohelnice Studio 2001 50 02:35:50 19,25
2 44 25 Ošlejšek Jiří 1957 M3 Moravská Třebová Hedva 50 02:35:52 19,25
3 45 150 Zemánek Jiří 1956 M3 Moravská Třebová   50 02:36:46 19,14
26 46 136 Šmerda Pavel 1973 M1 Hrušky RWE 50 02:37:01 19,11
27 47 13 Honzírek Leoš 1971 M1 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 50 02:37:07 19,09
4 48 15 Horák Jaroslav 1958 M3 Brno   50 02:37:22 19,06
3 49 155 Sedláček Michal 1991 J Moravská Třebová   50 02:37:31 19,05
5 50 48 Forman Adolf 1955 M3 Koryčany Bike team fo3 50 02:37:31 19,05
6 51 33 Veřmířovský Jiří 1954 M3 Kopřivnice RWE 50 02:38:43 18,90
2 52 46 Taraba Jan 1948 M4 Koryčany Bike team fo3 50 02:42:04 18,51
7 53 128 Alexander Vladimír 1950 M3 Lukavice   50 02:42:05 18,51
9 54 49 Kučera Miloslav 1967 M2 Svratka   50 02:43:48 18,32
10 55 110 Kuběnka Radek 1967 M2 Žichlínek SKP DUHA Fort Lanškroun 50 02:44:01 18,29
4 56 101 Janoušek Jiří 1993 J České Heřmanice   50 02:44:59 18,18
11 57 115 Knápek Petr 1966 M2 Zábřeh   50 02:45:03 18,18
28 58 31 Koutný Milan 1974 M1 Moravská Třebová   50 02:45:49 18,09
12 59 119 Šincl Jiří 1965 M2 Mohelnice   50 02:46:12 18,05
13 60 156 Kužílek Luděk 1966 M2 Kopřivnice   50 02:46:52 17,98
29 61 117 Chytil Alois 1974 M1 Věrovany RWE 50 02:47:31 17,91
30 62 121 Štancl Vlastimil 1976 M1 Mohelnice   50 02:47:36 17,90
14 63 1 Hárych Jiří 1969 M2 Koclířov   50 02:49:45 17,67
5 64 65 Sopr Václav 1994 J Kralice RWE 50 02:50:27 17,60
3 65 143 Hodáňová Jitka 1975 Ž1 Náměšť nad Oslavou SK Prima Polička 50 02:50:56 17,55
15 65 142 Hodáň Petr 1968 M2 Náměšť nad Oslavou SK Prima Polička 50 02:50:56 17,55
8 67 47 Josefík Vladislav 1954 M3 Koryčany Bike team fo3 50 02:52:28 17,39
4 68 247 Ulrichová Kateřina 1987 Ž1     50 02:54:17 17,21
16 69 120 Bečan Robert 1968 M2 Mohelnice   50 02:55:08 17,13
31 70 124 Hubinka Marek 1973 M1 Mohelnice   50 02:55:09 17,13
2 71 159 Vojtková Marie 1961 Ž2 Moravská Třebová CK Kösso 50 03:01:11 16,56
32 71 19 Bartolšic Tomáš 1976 M1 Břeclav RWE 50 03:01:11 16,56
5 73 51 Truhlářová Kateřina 1974 Ž1 Moravská Třebová Spinning centrum Káča 50 03:04:58 16,22
17 74 130 Blažek Lubomír 1962 M2 Brno RWE 50 03:05:49 16,14
18 75 22 Mach Alois 1960 M2 Plzeň RWE 50 03:08:52 15,88
9 76 79 Plch Oldřich 1953 M3 Dlouhá Loučka   50 03:08:54 15,88
6 77 75 Holubovská Barbora 1992 Ž1 Kladno   50 03:10:15 15,77
33 78 59 Milota Tomáš 1971 M1 Moravská Třebová   50 03:12:06 15,62
3 79 87 Langová Hana 1964 Ž2 Pardubice Stera Pardubice 50 03:12:16 15,60
4 80 70 Valentová Věra 1969 Ž2 Šlapanice   50 03:12:18 15,60
34 81 89 Solich Martin 1981 M1 Kravaře RWE 50 03:13:53 15,47
10 82 68 Minařík Vlastimil 1957 M3 Kralice RWE 50 03:15:02 15,38
10 82 20 Sázavský Jaroslav 1953 M3 Písek RWE 50 03:15:02 15,38
12 84 45 Sedlák Jiří 1952 M3 Blansko RK Blansko 50 03:15:37 15,34
13 85 3 Koschata Roland 1955 M3 Moravská Třebová Elektro Koschata 50 03:17:48 15,17
35 86 34 Kačírek Pavel 1970 M1 Nový Jičín RWE 50 03:22:40 14,80
3 87 11 Štěpánek Antonín 1945 M4 Moravská Třebová   50 03:25:52 14,57
36 88 131 Hammerle Tomáš 1977 M1 Uničov   50 03:35:52 13,90
7 89 27 Muselíková Hana 1977 Ž1 Moravská Třebová   50 03:40:12 13,62
7 89 29 Juřicová Michaela 1976 Ž1 Moravská Třebová   50 03:40:12 13,62
5 91 39 Rolencová Dita 1969 Ž2 Moravská Třebová   50 03:54:22 12,80
6 92 108 Suchánková Lenka 1968 Ž2 Svitavy   50 03:57:02 12,66
4 93 12 Matoušek František 1948 M4 Moravská Třebová Sauna klub 50 03:58:43 12,57
37 94 85 Vocetka Petr- Povr Petr 1978 M1 Čelákovice RWE 50 04:05:19 12,23
7 95 37 Bendová Jarmila 1958 Ž2 Praha 10 RWE 50 04:07:51 12,10
14 96 21 Šmejkal Ladislav 1952 M3 Kostelec nad Černými Lesy RWE 50 04:24:39 11,34
38 97 52 Fiala Martin 1971 M1 Chrudim   50 04:25:57 11,28
8 98 16 Eimová Jana 1958 Ž2 Říčany u Prahy   50 04:49:22 10,37
    111 Turek Daniel 1993 J Žichlínek CK Duha Fořt 50 00:00:00 0,00
    153 Orság Petr 1959 M3 Paseka SPORTSERVIS PASEKA 50 00:00:00 0,00
    102 Klemeš Tomáš 1992 J Prostějov   50 00:00:00 0,00

Copyright © 1995 - 2022 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: