Výsledky v roce 2008 - 80 km

Trasa: 80 km

Poř. v kat. Poř. abs. Start.číslo Závodník Ročník Kat. Obec Klub Km Celk. čas Prům. rychlost
1 1 4 Orálek Dušan 1974 M1 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 80 3:20:10 23,98
2 2 30 Dvořák Dušan 1976 M1 Tatenice   80 3:20:11 23,98
3 3 6 Plánička Robert 1976 M1 Zábřeh   80 3:20:13 23,97
4 4 2 Pilčík Adam 1984 M1   PELL'S TEAM 80 3:26:25 23,25
5 5 1 Sedlář Jakub 1984 M1   ZAMO LAPIERRE 80 3:26:26 23,25
6 6 25 Kechrt Tomáš 1981 M1 Šumperk   80 3:28:34 23,01
6 6 9 Šilar Zdeněk 1981 M1   CK Žamberk 80 3:28:34 23,01
1 8 12 Doležel Josef 1963 M2 Moravská Třebová Abner 80 3:29:30 22,91
8 9 40 Rozvoda Jiří 1980 M1 Říčany u Prahy   80 3:29:31 22,91
9 10 71 Cigler Jakub 1984 M1 Frýdek Mýstek Bike 2000 80 3:29:41 22,89
10 11 41 Hotař Jiří 1973 M1 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 80 3:48:13 21,03
11 12 18 Čermák Jan 1975 M1 Komořany   80 3:51:09 20,77
12 13 63 Rotter Michal 1971 M1 Třebařov CK Slovan M. Třebová 80 3:51:14 20,76
13 14 22 Sedláček Tomáš 1971 M1 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 80 3:51:17 20,75
14 15 60 Mikšánek Dušan 1973 M1     80 3:51:22 20,75
15 16 45 Kadidlo Jiří 1972 M1 Moravská Třebová   80 3:51:29 20,74
16 17 3 Bartoš Martin 1979 M1 Mohelnice Bike Sport Team Mohelnice 80 3:52:14 20,67
2 18 14 Horký Petr 1965 M2 Svitavy   80 3:53:30 20,56
17 19 34 Brantalík Tomáš 1984 M1 Sloup Sloup 80 3:55:28 20,39
3 20 24 Kuběnka Radek 1967 M2 Žichlínek SKP DUHA Fort Lanškroun 80 3:55:41 20,37
4 21 55 Schneider Luděk 1961 M2 Moravská Třebová Ano čerti CK Kunčina 80 3:56:05 20,33
1 22 7 Orner Zdeněk 1956 M3 Zlín CK Zlín 80 3:58:10 20,15
18 23 51 Qěták Qětoslav 1980 M1   Ultrasport 80 3:58:48 20,10
1 24 35 Cabálka Jaroslav 1989 J   CK Žamberk 80 3:59:19 20,06
5 25 15 Mazel Petr 1963 M2 Křenovice   80 4:02:58 19,76
19 26 64 Růžička Michal 1976 M1 Moravská Třebová   80 4:04:19 19,65
20 27 27 Lipenský Jiří 1978 M1 Praha RWE 80 4:06:19 19,49
2 28 236 Vychodil Lubomír 1957 M3 Litovel Silný team Uničov 80 4:06:29 19,47
21 29 26 Vocetka Petr 1978 M1 Čelákovice RWE 80 4:06:31 19,47
6 30 57 Smejkal Viktor 1963 M2 Choceň SKOL Choceň 80 4:06:49 19,45
3 31 43 Petraš Stanislav 1951 M3 Osík Rock Maschine cykomax women 80 4:07:22 19,40
4 32 29 Švorc Jiří 1958 M3 Moravská Třebová   80 4:08:36 19,31
7 33 28 Farský Ladislav 1961 M2 Praha RWE 80 4:11:51 19,06
5 34 42 Durák Lubomír 1954 M3 Moravská Třebová KČT Moravská Třebová 80 4:13:12 18,96
22 35 59 Němčík Martin 1976 M1 Moravská Třebová   80 4:16:29 18,71
6 36 23 Lopaur Lubomír 1956 M3 Svitavy EKOL TEAM Brno 80 4:19:04 18,53
23 37 50 Krejčíř Michal 1977 M1 Brno Hoja kolo 80 4:19:05 18,53
24 38 8 Verner Stanislav 1969 M1 Černá Hora   80 4:19:07 18,52
8 39 56 Toman Jiří 1965 M2 Choceň SKOL Choceň 80 4:20:12 18,45
7 40 70 Budig Norbert 1955 M3 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 80 4:21:23 18,36
9 40 44 Štěpánek Petr 1967 M2 Moravská Třebová   80 4:21:23 18,36
10 42 69 Vojta Jan 1962 M2 Moravská Třebová   80 4:21:40 18,34
11 43 46 Rakus Jaroslav 1964 M2 Šlapanice u Brna Hoja kolo 80 4:26:17 18,03
25 44 16 Burda Tomáš 1973 M1 Moravská Třebová Abner 80 4:26:40 18,00
26 45 53 Muselík Petr 1975 M1 Moravská Třebová   80 4:26:43 18,00
8 46 19 Bažant Zdeněk 1953 M3 Olomouc   80 4:28:53 17,85
9 47 32 Sopoušek Kamil 1952 M3 Moravská Třebová   80 4:33:43 17,54
27 48 54 Sedlák Jiří 1979 M1 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 80 4:35:23 17,43
27 48 61 Polák Tomáš 1972 M1 Tatenice Ano čerti CK Kunčina 80 4:35:23 17,43
29 50 67 Chlup Jiří 1974 M1 Staré Město   80 4:36:14 17,38
12 51 65 Šimon Jan 1962 M2 Moravská Třebová   80 4:41:03 17,08
30 52 68 Honzírek Leoš 1971 M1 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 80 4:42:00 17,02
10 53 58 Němčík Vítězslav 1955 M3 Moravská Třebová Cykloman 80 4:44:40 16,86
31 54 10 Malec Jiří 1969 M1 Zábřeh   80 4:51:06 16,49
11 55 13 Netolický Milan 1958 M3 Brno Vinohradské Šlapky 80 4:51:28 16,47
32 56 21 Junek Petr 1975 M1 Brno MatLop 80 4:51:40 16,46
13 57 66 Dokoupil Vladimír 1965 M2 Moravská Třebová CK Slovan Moravská Třebová 80 4:56:26 16,19
12 58 48 Janeček Miroslav 1951 M3 Brno Hoja kolo 80 4:56:29 16,19
13 59 47 Janeček Milan 1957 M3 Brno Hoja kolo 80 4:56:43 16,18
33 60 62 Novotný Karel 1969 M1 Dlouhá Loučka Ano čerti CK Kunčina 80 5:04:31 15,76
14 61 20 Matoušek Milan 1965 M2 Brno   80 5:08:20 15,57
34 62 49 Dlouhý Martin 1972 M1 Brno Porsche Brno 80 5:17:04 15,14
15 63 33 Richter Roman 1968 M2 Kunčina Ano čerti CK Kunčina 80 5:20:15 14,99
1 64 37 Černá Jaroslava 1962 Ž2 Tochovice RWE 80 5:54:36 13,54
35 64 39 Bartolšic Tomáš 1976 M1 Břeclav RWE 80 5:54:36 13,54
16 66 36 Kočí Michal 1964 M2 Strážovice RWE 80 5:54:50 13,53
2 66 38 Součková Helena 1962 Ž2 Tochovice RWE 80 5:54:50 13,53
0 0 31 Štěpař Petr 1964 M2 Moravská Třebová SKOMT Pardubice 80 0:00:00 0,00
0 0 5 Pavlík Miroslav 1965 M2     80 0:00:00 0,00
0 0 52 Hofman Pavel 1973 M1 Brno   80 0:00:00 0,00
0 0 17 Susa Jiří 1967 M2 Praha 5   80 0:00:00 0,00
0 0 11 Malý Ondřej 1985 M1 Kroměříž   80 0:00:00 0,00

Copyright © 1995 - 2020 Bredy, všechna práva vyhrazena.
Login: Heslo: